Szkolny Klub Wolontariatu

Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,

ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,

z jakim tej pomocy się udziela.”

"Człowieku podaj łapę" - Zespół Szkół pomaga czworonogom!

W październiku br.  została przeprowadzona, w ramach akcji Szkolnego Klubu Wolontariatu, zbiórka karmy i rzeczy dla psów przebywających w schronisku w Ługach Górzyckich.

W akcję włączyło się kilkanaście klas, a także osoby indywidualne. 30 października opiekun SKW p. Ewa Strong udała się wraz z 3 uczennicami do schroniska aby przekazać dary. Było ich tak dużo, że część zostanie zawieziona również do schroniska w Gorzowie Wielkopolskim.

W ramach tej akcji, Szkolny klub Wolontariatu ogłosił także konkurs dla klas na największą ilość zebranej karmy. Zdradzę tylko, że wygrana klasa zebrała ponad 120 kg karmy i kilka akcesoriów.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagrody i dyplomów odbędzie się na rotundzie szkoły we wtorek 7 listopada na przerwie o 12:20! Zapraszamy wszystkie klasy, które wzięły udział w akcji!

W imieniu piesków i ich opiekunów - dziękuję J

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu