Zostaliśmy MISTRZAMI Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej

MAMY TO!

Dnia 29.10.2021 w Kostrzynie nad Odrą odbyły się finałowe rozgrywki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Gospodarzem organizatorem był Zespół Szkół w Kostrzynie nad Odrą przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, który udostępnił profesjonalnie przygotowaną bazę sportową.

W rozgrywkach udział wzięło osiem zespołów: cztery dziewcząt i cztery chłopców. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym.

Poniższa klasyfikacja jasno wskazuje, że to My – Zespół Szkół w Kostrzynie nad Odrą zostaliśmy MISTRZAMI Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej.

Zawodnicy i trenerzy odebrali z rąk organizatorów zawodów pamiątkowe medale i dyplomy.

I miejsce - Zespół Szkół Kostrzyn nad Odrą

II miejsce - ZSLiT Gubin

III miejsce - LO Żary

IV miejsce - ZSLiZ Sulęcin

I miejsce - ZSTiO Gorzów wlkp.

II miejsce - ZSLiZ Sulęcin

III miejsce - LO Żagań

IV miejsce - ZSLiT Gubin

Serdeczne podziękowanie należą się MOSIR Kostrzyn nad Odrą za profesjonalne przygotowanie bazy sportowej