Piłkarze ręczni Zespołu Szkół górą

Zespół Szkół w Kostrzynie nad Odrą piłką ręczną stoi. Pokazały to zawody  Powiatowej Spartakiady Młodzieży rozegrane w naszej hali sportowej . W rywalizacji z Zespołem Szkół Samorządowych z Witnicy i  z Zespołem Szkół - Centrum Kształcenia Rolniczego z Kamienia Małego zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców  wręcz zdeklasowaliśmy przeciwników.

W pierwszym meczu nasza reprezentacja chłopców zmierzyła się z drużyną z Kamienia Małego. Od początku  spotkania kontrolowaliśmy jej przebieg. I chociaż drużyna przeciwnika zagrała bardzo ambitnie wygraliśmy zdecydowanie 23:6.

O wiele bardziej wyrównana była konfrontacja zespołów z Witnicy i Kamienia Małego. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Żadna  nie uzyskała znacznej przewagi. Jeszcze na pięć minut przed końcem meczu był remis. W końcówce chłopcy z Kamienia dorzucili dwie bramki wygrywając całe spotkanie  9:7. W ostatnim meczu naszych zawodników z Witnicą zaczęliśmy nie najlepiej. Po zdobytej bramce przeciwnik nas skontrował i szybko wyrównał na 1:1.  Jak się okazało była to jedyna bramka gości. Zagraliśmy koncertowo dorzucając kolejnych 25 trafień , ustalając końcowy wynik na 26:1.

Reprezentacja ZS Kostrzyn nad Odrą (chłopcy):

Pawlicki Kuba (B), Szkwarek Marcel (B), Nowicki Gerard (3), Barłowski Kacper (1), Orbach Aleksander (5), Blatkiewicz Remigiusz (6), Szyda Jakub, Korzik Kajetan (13), Płowiak Dastin (13), Gołuch Bartosz (4), Chełpa Radosław, Burzyński Marcin (3), Naumowicz Kacper (2), Krysiński Szymon, Marek Zatylny – trener.

Nasze dziewczęta zagrały równie skutecznie. Najpierw wygrały z zawodniczkami z Witnicy 13:0, by  w kolejnym  spotkaniu  rozgromić drużynę Kamienia Małego 14:0. W ostatnim meczu obu drużyn przyjezdnych padł remis 4:4.

Reprezentacja ZS Kostrzyn nad Odrą (dziewczęta):

Piekielna Aleksandra (B), Kępa Karolina (4), Wojna Nikola (6), Sokolnicka Aleksandra, Sokolnicka Karolina, Czyżewska Dominika (1), Mazgaj Emilia (2), Smagła Emilia (5), Marszał Patrycja(3),Walczak Izabela(6), Marek Zatylny – trener