Szlachetna Paczka

W grudniu  Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w ogólnopolską  akcję Szlachetna Paczka.

Naszym podopiecznym został Pan Leszek, który mieszka sam. Utrudniona dla Pana Leszka jest codzienność ponieważ choruje na cukrzycę i jest prawie niewidomy. Udało się zebrać wszystkie niezbędne rzeczy.

W tym miejscu dziękuję wszystkim KLASOM i WYCHOWAWCOM za pomoc w zbiórce żywności i innych rzeczy. Dziękuję także Państwu Szumińskim Z REKLAMY, Panstwu Chałada że sklepu Media Electro, Państwu Budynek oraz Panu Dymarkowi za włączenie się w nasza szkolną akcję. Dziękuję moim Wolontariuszom, którzy poświęcają swój wolny czas. Oprócz przygotowania paczki, wolontariusze, 22go grudnia po szkole udali sie wraz ze mną do Pana Leszka, pomogliśmy trochę uporządkować mieszkanie Pana Leszka.

Bardzo mnie cieszy że można liczyć na Was kochani!
Z wyrazami szacunku i jeszcze raz z ogromnym podziękowaniem...

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu
Ewa Strong