BIEGI PRZEŁAJOWE W GOLICACH

Dnia 29 września uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w biegach przełajowych „IXX Golicka Mila”. W tym roku na przełajowej trasie wokół szkoły rywalizowało ponad 600 osób w różnych kategoriach wiekowych – od przedszkolaków do dorosłych. Organizatorem zawodów byli UKS Golice i Szkoła Podstawowa w Golicach przy wsparciu SOSiR Słubice, Urzędu Miejskiego w Słubicach, Starostwa Powiatowego w Słubicach, KSSSE, Lubusza Słubice.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych biegacze zmierzyli się z trasą na dystansie 2km, natomiast biegaczki – 1,5km.

Zespół Szkół reprezentowali: Duliban Bogna, Derbin Sandra, Czyżewska Dominika, Ratajczak Wiktoria,  Kowalski Marcin oraz Henrykowska Mirella.

Miejsca na podium wywalczyli:

Rocznik 1999 i starsi:

• I miejsce – Mirella Henrykowska

Rocznik 2001-2002:

• II miejsce – Czyżewska Dominika

Ogromne zaangażowanie, doping oraz radość, jaka panowała podczas trwania całej imprezy biegowej, świadczy o tym, że nasi uczniowie mają sportowego ducha walki oraz potrafią przestrzegać zasad fair play.

Każdy uczestnik, który ukończył bieg otrzymał na mecie nagrodę niespodziankę, mógł spróbować przepysznej grochówki oraz skorzystać z ciepłej herbaty.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników! ‘

Serdeczne podziękowania za okazane wsparcie składamy dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Pana Zygmunta Mendelskiego, dzięki któremu nasi uczniowie mogli pojechać do Golic na tak wspaniałe zawody sportowe.

Kobydecka Klaudia, Zdzitowiecki Dariusz