Modernizacja
kształcenia zawodowego

Rozwój szkolnictwa zawodowego
Powiatowa Spartakiada Młodzieży

27 stycznia w hali Zespołu Szkół  odbyła się Powiatowa Spartakiada Młodzieży - pierwsze rozgrywki w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. gdzie nasze zawodniczki spotkały się z reprezentacją ZSS z Witnicy oraz ZS CKR z Kamienia Małego.

W walce o mistrzostwo powiatu bezkonkurencyjne okazała się reprezentacja dziewcząt naszego Zespołu Szkół.

W pierwszym meczu dziewczęta spotkały się z reprezentacją ZS CKR z Kamienia Małego. Mecz był bardzo twardy,  ale to nasze zawodniczki przeważały w każdym elemencie gry, kończąc spotkanie wygraną dwóch setów (25:04 ; 25:10).

W drugim meczu rozegranym z ZSS z Witnicy również nasze zawodniczki spisały się znakomicie, nie mając sobie równych pokonały rywalki w dwóch setach (25:04 ; 25:02) zapewniając sobie awans do kolejnego etapu na szczeblu rejonowym.

Trzeci mecz został rozegrany pomiędzy ZSS z Witnicy a ZS CKR z Kamienia Małego. Walki i emocji nie brakowało jednak dziewczęta z Kamienia Małego wykazały przewagę w dwóch wygranych setach (25:05 ; 25:15) co dało im drugie miejsce w Powiatowej Spartakiadzie Młodzieży, natomiast ZSS z Witnicy uplasował się na trzecim miejscu rozgrywek.