Kolędowanie z Seniorami

Tradycją już się stało, że od kilku lat młodzież z ZS gości w kostrzyńskim Domu Seniora z koncertem kolęd. Podobnie było 4 stycznia, kiedy to wolontariusze ze swoim koordynatorem i członkowie szkolnego zespołu wokalnego pod opieką p. Renaty Głuszko-Sywulak oraz p. Marka Rozenbluta odpowiedzialnego za nagłośnienie, spotkali się z seniorami, aby razem kolędować.

Obok niezwykle ciepłej i pełnej wzruszeń atmosfery, która również była zasługą p. Bernadetty wspaniale recytującej swoje autorskie wiersze,  było również coś dla ciała, bo wolontariusze obdarowali podopiecznych Domu Seniora wielkim tortem noworocznym.

Jak się okazało, nic tak nie zbliża pokoleń, jak wspólne śpiewanie i zajadanie się pysznym ciachem.

K.Neumann