MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

W dn. 13.12.2016r. w Drzonkowie k. Zielonej Góry odbyła się Lubuska Olimpiada Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym.

W grupie A dziewczęta z naszej szkoły uzyskały następujące wyniki:

ZS Kostrzyn-CKZiU Międzyrzecz 3:0 (Rozenblut Justyna - IIm, Bąk Magdalena - Ibc, debel - Rozenblut + Bąk).

ZS EKON. Zielona Góra - ZS Kostrzyn 0:3 (Bąk, Binięda Milena 1te, debel - Rozenblut + Binięda).

ZS Kostrzyn - ZSO Nowa Sól 3:1 (Bąk,debel-Bąk+Binięda,Bąk).Pozostałe wyniki w grupie A:ZSEKON.Zielona Góra-ZSO Nowa Sól 2:3.ZSE Zielona Góra-CKZiU

Międzyrzecz 1:3. Półfinały: CKZiU Międzyrzecz - LO Żagań

(1m w gr. B) 3:0, ZS Kostrzyn-Technikum Leśne Starościn 3:0 (Rozenblut, Binięda, debel - Rozenblut + Binięda).

Mecz o 3 miejsce LO Żagań - TL Starościn 2:3.

Mecz o 1 miejsce ZS Kostrzyn - CKZiU Międzyrzecz 3:0 (Rozenblut, Bąk, debel - Binięda + Rozenblut).

Dzięki temu sukcesowi nasza szkoła będzie reprezentowała województwo lubuskie w Mistrzostwach Polski.

Dziękujemy za zwycięstwo w finale lubuskim !!!
Gratulujemy wspaniałego wyniku !!!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego