Otwarcie Firmy Symulacyjnej HEBAN sp.j.

Dnia 08.11.2016r. podczas apelu z okazji Dnia Patrona Szkoły nastąpiło uroczyste otwarcie Firmy symulacyjnej HEBAN sp.j. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Powiatu Gorzowskiego Małgorzata Domagała, Lubuski Kurator Oświaty – Ewa Rawa, Wiceprezes Zarządu KSSSE – Stanisław Iwan, Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zielonej Górze oraz  Dyrektor Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej–Curie - Leszek Naumowicz. Następnie goście mieli okazję obejrzeć naszą firmę , której siedziba znajduje się w sali 305 i powiemy nieskromnie, bardzo im się u nas podobało.

Ważnym punktem tych uroczystości było oficjalne podpisanie umowy patronackiej między Kostrzyńsko–Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną a Zespołem Szkół.

W czasie apelu usłyszeliśmy wiele ciepłych słów, życzeń i gratulacji z ust wszystkich zacnych gości, którzy przybyli na tę uroczystość. Tak jak na  każdych urodzinach nie może zabraknąć  prezentów, również i nasza bardzo młoda firma symulacyjna otrzymała na start wiele cennych upominków, za które serdecznie wszystkim dziękujemy !!!

Aktualności dotyczące funkcjonowania firmy symulacyjnej znajdują się w zakładce UCZNIOWIE - Firma symulacyjna.