Kształtowanie zwycięzców w Zespole Szkół - czwarta edycja

12 października 2016 r. w Zespole Szkół w Kostrzynie nad Odrą ruszyła czwarta edycja programu "Kształtowanie zwycięzców", której wyłącznym sponsorem jest firma ICT Polska sp. z o.o. W programie udział biorą uczniowie liceum ogólnokształcącego i technikum wyłonieni w trakcie rozmów kwalifikacyjnych. Do programu "Kształtowanie zwycięzców" w bieżącym roku szkolnym zgłosiło się ponad czterdziestu chętnych spośród których komisja wybrała finałową 15 w skład której wchodzą:  Choroszko Dominika, Henrykowska Mirella, Hruszowiec Oskar, Janiak Martyna, Kecman Maria, Kępa Karolina, Kopeć Seweryn, Król Oskar, Krupa Błażej, Maciaszek Mateusz, Mazgaj Ewelina, Osowski Michał, Rozenblut Justyna, Tychończuk Agnieszka, Tychończuk Martyna.

28 października 2016 r. punktualnie o godz. 15:15 wystartowały pierwsze zajęcia –  całkowicie nietypowe – tzw. kickoff rozpoczęto od zwiedzania fabryki ICT Poland. Następnie uczestników programu powitała Pani Małgorzata Kaźmierczak-Dubaj, Dyrektor ds. zasobów ludzkich i administracji która przedstawiła trenerów prowadzących kurs „Kształtowania zwycięzców”. Są to pracownicy ICT Poland: Pani Kamila Gazińska i Pan Paweł Gawlik oraz przedstawiciel firmy LMI z Wrocławia – Pan Wiesław Ciszak, który wręczył uczestnikom teczki z materiałami szkoleniowymi.

Dzięki spotkaniom z rówieśnikami oraz pracą z trenerami ICT Poland i LMI Wrocław młodzież ma wielką szansę rozwinąć swoje mocne strony, zdobyć większą pewność siebie czy wreszcie dowiedzieć się jak dobrze przygotować się do matury i wybrać odpowiedni kierunek studiów. Tym samym uczestnicy programu będą mieli bardziej świadomy wpływ na swoją przyszłość.