Modernizacja
kształcenia zawodowego

Rozwój szkolnictwa zawodowego
Uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w biegu na dystansie 6km

Dnia 24 września grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w biegu w ramach akcji „Wybiegane Dębno”, którego organizatorem była Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno,
Gmina Dębno oraz DOK.

Celem biegu było przede wszystkim upowszechnianie sportu i rekreacji, propagowanie zdrowego trybu życia - biegania jako najprostszej formy ruchu.

Start nastąpił punktualnie o godzinie 16:00 a zawodnicy dzielnie pokonywali wyznaczoną trasę liczącą blisko 6km, która wiodła po słonecznej promenadzie wzdłuż jeziora.

Warunki atmosferyczne i pozytywne nastawienie biegaczy naszej szkoły sprzyjało tej aktywności od początku do samego końca. Tradycyjnie młodzieży nie zabrakło siły walki i wszyscy ukończyli bieg w czasie określonym przez organizatorów.

Czołowe miejsce, wśród 70 biegaczy i biegaczek zajął Krystian Tatarewicz, który ukończył bieg z czasem 21,35 zajmując II miejsce w klasyfikacji generalnej OPEN.

Każdy, kto ukończył ten bardzo wymagający bieg, na mecie otrzymał pamiątkowy medal a tuż po oficjalniej dekoracji zwycięzców odbyło się losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników biegu.

Reprezentacja naszej szkoły: Henrykowska Mirella, Tatarewicz Krystian, Błażek Martyna, Jęczmienna Natalia, Zagórowski Dawid, Siroń Daniel.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy ukończenia biegu oraz godnej naśladowania postawy!