Konkurs "Liderzy Rachunkowości"

01.jpg        W dniach 23-25.05 2016 r. koło naukowe „Storno” działające na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Szczecińskiego zorganizowało II Ogólnopolską Konferencję Studentów „Rachunkowość – nauka, praktyka, dydaktyka”, której finałem był IV konkurs wiedzy o rachunkowości „ Liderzy Rachunkowości”.

Naszą szkołę w tych rozgrywkach  reprezentowali uczniowie klasy 3TE oraz absolwentki 4 TE.

Z wielką dumą i radością informujemy, że  Michał Horodeczny (uczeń klasy 3TE) zajął  III miejsce w tym konkursie.

Gratulujemy i zazdrościmy nagród .

Oprócz konkursu uczniowie wysłuchali kilku ciekawych wykładów dotyczących sposobu pozyskiwania środków na własną działalność gospodarczą, biegły rewident przedstawiał nam wady i zalety posiadania księgowości w firmie lub korzystania z biur rachunkowych, a firmy, które były fundatorami nagród zachęcały studentów do aplikacji na płatne staże. Pobyt na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Szczecińskiego pokazał uczestnikom niewielki fragment życia studenckiego.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Katarzyna Dziadosz i Monika Kardas