Polska Biega - „SPALAMY KALORIE”

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w akcji noszącej tytuł: „Spalamy kalorie”

Aby zacząć biegać wystarczy Ci tylko Twoja motywacja – Nie przejmuj się swoim strojem i kondycją. Korzystaj z wiosennej pogody i zrób letnią formę!

Jeśli brakuje Ci chęci do biegania samemu, zapraszamy na wspólne zbieranie kilometrów z uczestnikami z naszej szkoły – wspierajmy się wzajemnie w osiągnięciu wspólnego celu!

Wspólne bieganie będzie odbywało się w każdy poniedziałek o godzinie 15:10, zbiórka przy sali gimnastycznej.

Regulamin akcji:

1. Akcja trwa od 14 kwietnia do 15 maja.
  2. Pobierz aplikację endomondo.
  3. Załóż konto …biegaj, truchtaj i maszeruj.
  4. 15 maja sprawdzimy wyniki oraz zliczymy kilometry!

Wielki finał oraz ogłoszenie zwycięzców kostrzyńskich szkół odbędzie się 21 maja o godz. 11:30 w Parku Miejskim

Na uczestników czekają nagrody oraz dodatkowa ocena z wychowania fizycznego, a co najważniejsze – lepsze zdrowie i samopoczucie!

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału!

Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy uzyskasz u pani Klaudii Kobydeckiej.