KOLEJNY SIATKARSKI AWANS DZIEWCZĄT

Pierwsze rozgrywki w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży odbyłby się 11 lutego w Witnicy, gdzie nasze zawodniczki spotkały się z reprezentacją ZSS Witnicy oraz ZS CKR Kamienia Małego.

Nasza reprezentacja spisała się znakomicie. Dziewczęta nie mając sobie równych wygrały dwa mecze po 2:0 w setach zdobywając I miejsce, co dało nam awans do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu rejonowym LOM.

23 marca w hali sportowej Zespołu Szkol zostały rozegrane mecze  na szczeblu rejonowym. Do rozgrywek przystąpiły trzy drużyny: ZSP Drezdenko, ZSTiO Gorzów Wlkp oraz ZS Kostrzyn nad Odrą. Emocji i ciekawych sytuacji nie brakowało a dziewczęta wykazały swoje bardzo duże umiejętności.

Na tym etapie nasza reprezentacja również odniosła wysokie zwycięstwo, co zapewniło nam udział w Półfinale Województwa Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Wyniki rozgrywek:

ZS Kostrzyn nad Odrą – ZSTiO Gorzów Wlkp    2:0 (25:16, 25:16)

ZSTiO Gorzów Wlkp – ZSP Drezdenko                2:0 (25:15, 25:14)

ZS Kostrzyn nad Odrą – ZSP Drezdenko             2:0 (25:12, 25:12)

Klasyfikacja końcowa

I miejsce – ZS Kostrzyn nad Odrą

II miejsce – ZSTiO Gorzów Wlkp.

III miejsce – ZSP Drezdenko

Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół:
Czarna Oliwia, Iwańska Daria, Och Natalia, Kępa Karolina, Chabasińska Kornelia, Marszałek Patrycja, Budzińska Klaudia, Madej Paulina, Kęsek Karolina, Gruszecka Klaudia, Żukowska Paula.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie siatkarskich zmagań!

Klaudia Kobydecka