FILMY - Proces kształcenia zawodowego

Przewodnik po szkole

Szkoła w obiektywie uczniów

Modernizacja
kształcenia zawodowego


Rozwój szkolnictwa zawodowego
Akcja "Polska książka na Litwę"

Tuż po nowym roku, dzięki hojnym Darczyńcom, biblioteka Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach wzbogaciła swój księgozbiór o nowe tytuły książek dla dzieci i młodzieży.

Przed kilkoma miesiącami nauczycielka muzyki Lilia Kieras przypadkowo zapoznała się z Państwem Ireneuszem i Katarzyną Neumann  z Polski. Nawiązane kontakty zaowocowały współpracą.

Społeczność naszej szkoły serdecznie dziękuje nowym Przyjaciołom – Państwu Ireneuszowi i Katarzynie Neumann oraz Panu Leszkowi Naumowiczowi, dyrektorowi Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą za dobroć, życzliwość, za organizację akcji "Polska książka na Litwę". Otrzymane w darze książki wzbogacą zbiór naszej biblioteki, a młodym czytelnikom dadzą możliwość szerszego wyboru.

Okazujemy wdzięczność wszystkim zaangażowanym, którzy choć oddaleni od naszej szkoły o setki kilometrów, pamiętają o naszych uczniach i po raz kolejny ofiarują niesamowity dar – wiele książek z literatury dziecięcej i młodzieżowej, lektur szkolnych, książek popularnonaukowych, pomocy naukowych i podręczników, albumów, atlasów, poradników... Z ogromną radością witamy książki w języku polskim, bo rozwijają nasz język ojczysty, ubogacają naszą wyobraźnię.

Uczniowie, Nauczyciele oraz Dyrekcja
Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Stelmachowskiego
w Starych Trokach 
Copyright Zespół SzkółCreated by STREFAINFORMY.PL Grzegorz Bochenek