IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

16 listopada 2018r. w Zespole Szkół w Kostrzynie nad Odrą odbył się finał IV Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego szkół ponadgimnazjalnych, w którym uczestniczyli uczniowie z powiatów: wałeckiego, gorzowskiego, strzelecko – drezdeneckiego i czarnkowsko - trzcianeckiego.

We wcześniejszych eliminacjach powiatowych uczniowie naszej szkoły zajęli najwyższe lokaty. Drużyna Zespołu Szkół zajęła  I miejsce w kategorii liceum. Indywidualnie w kategorii liceum I miejsce zajęła Roksana Wojtczak, II miejsce Jakub Hemperek, III  miejsce Karolina Czarnecka. W kategorii technikum III miejsce  zajęła Alina Dudziak.

Na ostatnim etapie IV Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego na sześciu uczniów reprezentujących powiat gorzowski czworo, to reprezentanci naszej szkoły. W finale konkursu Alina Dudziak  uzyskała tytuł laureata zajmując III miejsce indywidualnie w kategorii technikum. Drużynowo, nasi uczniowie Roksana Wojtczak, Karolina Czarnecka, Jakub Hemperek  zdobyli   III miejsce w kategorii liceum oraz Alina Dudziak, Marcelina Kubiszyn z ZS w Witnicy i Paweł Muster z ZSCKR w Kamieniu Małym  II miejsce w kategorii technikum.

Konkurs wspierała merytorycznie Pani Dorota Tomczak z Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Serdeczne podziękowania składamy opiekunom za pracę włożoną w przygotowanie drużyn, a także Państwu Monice i Romanowi Juszkiewiczom za pomoc przy organizacji konkursu. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do organizatora i sponsora nagród - Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wielkopolskim.

Laureatom gratulujemy wspaniałych wyników
i życzymy dalszych sukcesów!
Zespół Matematyczny