Akcja "Człowieku podaj łapę"- Szkolny Klub Wolontariatu

W październiku, z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt, Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę karmy oraz akcesoriów dla psów przebywających w przytulisku w Witnicy. W sumie zebrano ponad 300 kg karmy. Najwięcej, bo aż 161 kg zebrała klasa 1J. Gratulujemy! Nagrodą dla klasy od szkoły  jest wspólne wyjście do kina oraz dzień niepytany, a wychowawca p. Ewa Strong, która opiekuje się też Szkolnym Klubem Wolontariatu zaproponowała klasie wyjście na pizzę.

W akcję włączyły się też klasy: 3TE 71 kg, 1TE 36 kg, 2DF 23 kg, 2BC 22 kg, 3DF 16 kg, 2TL 6kg oraz 1TL 5,5 kg. WSZYSTKIM KLASOM ORAZ WYCHOWAWCOM DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE AKCJI!

W dniu 29.10. opiekun Wolontariatu wraz z kilkoma wolontariuszkami dostarczył zebrane dary podopiecznym przytuliska. Wolontariuszki mogły pomóc w opiece nad psami, wyjść z nimi na spacer.

Jednocześnie zachęcamy do polubienia strony na FB Witnickie psy do adopcji - strona wolontariuszy. Może tam czeka na Ciebie Twój przyszły piesek?